Країни і міста
Русский
Українська

Відпочинок на чорноморському побережжі

Где жить (333)
Где поесть (38)

Чем заняться (16) 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.

Херсонська область

Лазурне
За своїми природними і кліматичними умовами Херсонська область належить до кращих територій світу. Херсонська область має вихід до Чорного моря, налічуючи понад дві сотні кілометрів сонячного побережжя з прекрасними пляжами і добре розвиненою курортною інфраструктурою. Живописні затоки Дніпра, лісові угіддя відвіку до вподоби мисливцям і рибакам, прихильникам парусного спорту і просто мандрівникам.
Відпочинок в Херсонській області це можливість потрапити в легенду, в живу легенду музики і краси, спорту і розваг, яким є щорічний міжнародний фестиваль таврійськіє ігри. Сумістивши різні види і жанри сценічного мистецтва, спорту, дозвілля, Таврійські ігри є барвистим, іскрометним святом з карнавалами і фейєрверками на якому присутні зірки естради з різних країн, відомі українські політики, керівники, красуні, які беруть участь в конкурсі на звання Королева України. У Ськадовську проходять всілякі дитячі фестивалі.
поетому Херсон надзвичайно щедрий овочами і фруктами, баштаном і виноградом. Місцеві велетні кавуни за своїми смаковими і лікувальними якостями відомі мало не на весь світ.
Щедре південне сонце наливає солодким соком сотні різноманітних ягід, починаючи від звичайної вишні, полуниці і завершуючи елітарними сортами винограду. Численні водосховища, і природні, і штучні, багаті рибою, раками, якими торгують діти уподовж дорогий. Ви можете переконатися в цьому, вибравши відпочинок в Херсонській області.\

Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2021 nezabarom.ua
Всі права захищені