Країни і міста
Русский
Українська

Відпочинок на чорноморському побережжі

Где жить (333)
Где поесть (38)

Чем заняться (16) 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
Відпочинок в Одеській області дивовижний і багатообразний завдяки наявності численних пам\'ятників історії, архітектури і культури. Це відомі в світі Одеський державний театр опери і балету, знамениті потьомкінські сходи, українська Венеція - місто Вилкове, дух XII - XV сторіччя в місті Білгород-Дністровському, розкопки античних міст Тири і Никонії, пам\'ятники культової архітектури в містах одессе, ізмаїле, рені, киліїІ багато чого іншого.
На території області розташовуються природно-заповідні зони, зокрема державного значення - Дунайський біосферний заповідник, Дунайські і Дністровські плавні, ландшафтний парк \"Тілігульській\", ботанічний сад Одеського національного університету ім. Мечникова, парення-пам\'ятники садово-паркового мистецтва і т.д.
ВОдеській області багато туристичних і курортно-оздоровчих установ і закладів, які приймають і обслуговують туристів і відпочиваючих. У їх числі унікальні курорти \"Куяльник\" і \"Сергєєвка\", санаторії ім. Чкалова, \"Лермонтовській\", їм. Горького та інші.
Відкрийте для себе чудовий причорноморський край і місто Одесу - перлину Чорного моря, весело відпочиньте і укріпіть своє здоров\'я. Хай ваш відпочинок в Одеській області буде приємним і таким, що запам\'ятовується на багато років.

Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2023 nezabarom.ua
Всі права захищені