Країни і міста
Русский
Українська

Вознесенськ | Відпочинок у Вознесенську

 
Где жить (2)

Где поесть (3)

Чем заняться ()

 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Вознесенськ
 

Про місто

Місто Вознесенськ налічує 40 тисяч жителів і розташовується на півдні України в Миколаївській області. Якщо туристу подобаються мальовничі околиці, красиві ландшафти і багате історичне минуле, перед ним з радістю розкриє свої двері і подарує гарний відпочинок Вознесенськ. Якщо Ви запитаєте, яке південне місто має багату історію? У якому місті Миколаївської області народилося безліч відомих людей? У яке місто варто поїхати на екскурсію? Ми відповімо - це Вознесенськ Україна.

Вознесенськ веде свій початок з XV століття, до цього часу на тому місці розташовувалася татарська фортеця Чікчалей. На початку XV века вона була захоплена Князівством Литовським, а потім відійшла до Речі Посполитої. Пізніше фортеця була узята запорізькими козаками, а ще пізніше в XVIII столітті вони засновують у ній свій зимівник, який називають Соколи. У 1795 році Катерина II заснувала на місці цього зимівника місто і назвала його на честь свята Вознесіння Господнього - Вознесенськ.

Як дістатися до Вознесенська.

Найпростіше дістатися до міста Вознесенськ залізничним транспортом. Дуже багато поїздів, які слідують до Одеси, проходять через цю станцію. Другий варіант - це приїхати в Вознесенськ на автобусі.

Пам`ятки Вознесенська

У Вознесенську обов`язково варто відвідати музей графіки художника Е. А. Кібрика. Це один з 5 музеїв графіки на планеті. Культурно-виставковий центр "Веселка", де виставлені картини таких знаменитих майстрів, як Я. Вермеєра Делфтського, М. Реріха, І.Шишкіна, А.Дюрера, І.Айвазовського. Місце, де був убитий «король Одеси» легендарний Мойша Вінницький - Мішка Япончик. Резиденцію царя Миколи I.

Де поїсти у Вознесенську

Поїсти у Вознесенську можна в піцерії Челентано, затишному ресторані української кухні на виїзді з міста, а також різних міських кафе.

Розваги та відпочинок у Вознесенську

Якщо Ви енергійні та витривалі, то крім відвідування визначних пам`яток в місті, пропонуємо Вашій увазі краєзнавчий маршрут за межами Вознесенська. У маршруті такі цікаві місця природи, як Трикратський ліс, де ростуть двохсотрічні дуби, з урочищами «Васильєва пасіка" і "Лабіринт», «Миронів сад» зі ставком, де можна побачити колонію чапель, державний заказник «Рацинська дача», де можна зробити кінну прогулянку, побачити стадо бізонів, і зупинитися в затишному готелі і місце відпочинку озеро Баластне. Також ми рекомендуємо Вам відвідати унікальний комплекс з природною лісовою та водною екосистемою - Актовський каньйон або Малий Крим.

Житло у Вознесенську

У Вознесенську можна зупинитися в трьох комфортабельних і затишних готелях. Це готелі Тоскана, Берізка і готель Центральний. Забронювати номери можна за телефоном або через інтернет.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська Фотографії (фото) Вознесенська

Погода у Вознесенську
Сегодня:

14...17

Завтра:

10...12

Погода на 4 дні
 
Відгуки
Тоскана
Достойно и на высоком уровне

Чистота,уют номеров,тихое место,где действительно можна отдохнуть.Остались только приятные впечатления)))

 
Найближчі населені пункти
Кинбурнська коса   Коблево   Миколаїв   Південноукраїнськ   Морське  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2022 nezabarom.ua
Всі права захищені