Країни і міста
Русский
Українська

Затока | Відпочинок у Затоці

 
Где жить (68)


Где поесть (8)

Чем заняться (1)

 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Затока
 

Про місто

Між Чорним морем і Дністровським лиманом, прямо на Будакській косі розташувався один з найвідоміших і популярних курортів України, центр релаксації і відпочинку - Затока. Ще з 80-х років минулого століття, курорт Затока знайомий, як дуже доступний і бюджетний курорт для всієї родини.

Приїхавши сюди, ви здивуєтеся широкому вибору житла: пансіонати, бази відпочинку, приватні будинки та міні-готелі. Вас приємно здивує рівень сервісу і вартість проживання. Час біжить і курорт, теж намагається встигати за всіма нововведеннями. Останнім часом стало дуже популярним будувати нові санаторії, які відповідають всім критеріям сучасних здравниць. Також, з'являється безліч нових розважальних закладів, таких як бари, ресторани, нічні клуби, дитячі розважальні програми і нові екскурсійні програми, та інші розваги.

Затока поширений відпочинок для всієї сім'ї - це обгрунтовується тим, що тут дуже приємний і здоровий клімат, широкі піщані пляжі (50 метрів), протяжністю 5 кілометрів і пологе дно.

Курортний сезон в Затоці, як і в багатьох тутешніх місцях, починається в травні і триває до кінця вересня. Але багато санаторіїв, готові відчинити для вас свої двері і надати весь перелік послуг і після закінчення курортного сезону. Влітку, повітря прогрівається в середньому до 25 - 29 ° С, а температура води становить 20 - 25 ° С.

Однією з особливостей курорту, можна вважати, то, що більшість санаторіїв і баз відпочинку розташовані на першій береговій лінії, що стане великим плюсом, якщо ви приїхали на відпочинок з дітьми або просто не любите довго ходити до моря. Найчастіше, виходячи за територію бази, ви потрапляєте прямо на пляж. Також, варто відзначити, що в порівнянні з більш віддаленими курортами Одеської області, в Затоці є безліч розваг на будь-який вік і смак.

Якщо ж ви вичерпаєте весь перелік розваг в Затоці, у вас є чудова можливість відправитися на захоплюючі екскурсії. Вас чекають незабутні Одеські вулички, гумор і Одеські катакомби, розважальна програма для вас і ваших дітей в Дельфінарії «Немо», популярний романтичний маршрут у Вилковому, ще відомий як «Українська Венеція» - місто на воді, Білгород - Дністровська фортеця, морські прогулянки, рибалка і багато іншого.

Затока намагається змінюватися, йти в ногу з часом і задовольнять всі бажання своїх туристів, створюючи все більш комфортні умови для відпочинку. Приїхавши сюди раз, ви не зможете не повернутися.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

Для бизнеса
Здоровье и красота
 

Фото

Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки Фотографії (фото) Затоки

Погода у Затоці
Сегодня:

...

Завтра:

...

Погода на 4 дні
 
Відгуки
Касабланка
Жемчужина Затоки

Отдыхали с ребенком в сентябре. Отель прекрасный, не всегда фото совпадает с реальностью, так что не думали, что воочию он так приятно нас поразит...

 
Фараон
Все на хорошем уровне

Цена/Ожидания.. Все было на своем месте. Бассейн симпатичный, свой бар и кафе/ресторан. Вся территория в цветах.

 
Престиж
База отдыха Престиж

Снимали номер на двоих, с видом на море. Номер маленький, но уютный. В номере холодильник, чайник, старый телевизор и кондиционер, который очень шумит...

 
Найближчі населені пункти
Білгород-Дністровський   Ізмаїл   Кароліно-Бугаз   Рені   Сергіївка   Чорноморськ   Південний   Одеса  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2022 nezabarom.ua
Всі права захищені